тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Канадська селекція

Шановні Панове!

Компанія Green Express завжди узгоджувала свій розвиток з потребами клієнтів, пропонуючи на ринку лише ті товари та послуги, які найближчим часом стануть необхідними та дозволять Клієнтам досягнути ще більшого результату.

За останні декілька років компанія Green Express стала експертом в виробництві такої культури, як соя. Ми чітко розуміємо як досягти високого результату, не тільки в захисті сої, але й у технології її вирощування, розпочинаючи з підготовки грунту, вибору насіння, посіву і закінчуючи правильною організацією збору сої.

Ми прийшли до висновку, що для того, аби наш Клієнт був повністю задоволений нашим набором товарів та послуг, ми повинні запропонувати йому ті продукти, які є ключовими при виробництві сої. Такими складовими успіху є насіння і система захисту.

Компанія Green Express з радістю повідомляє Вам, що Канадська селекція стає підрозділом в рамках компанії Green Express і бізнес по дистрибуції насіння стає логічним доповненням всього асортименту продукції нашої компанії. Керівником проекту назначається старший науковий консультант компанії Green Express - Ігор Сімінський, який за час роботи в компанії Green Express отримав достатній практичний досвід для керування таким важливим для нас напрямком.

Компанія Green Express в рамках проекту Канадська селекція пропонує високопродуктивні та високопротеїнові сорти найкращих канадських селекційних компаній, що найкраще пристосовані для вирощування в усіх регіонах України.

Ми запрошуємо ознайомитися з посівами на лінійках в Житомирській та Полтавській областях, а також на товарних посівах наших Партнерів та Клієнтів по всій Україні для того, щоб більш детально познайомитися з нашою продукцією та говорити про плани на майбутнє.

Соя за останні роки стала однією з найвідоміших культур для нашого аграрія. Сподіваємося досвід нашої компанії буде корисним як спеціалістам з виробництва сої, так і тим, хто хоче розпочати виробництво цієї культури.

З питань співпраці, будь-ласка звертайтеся в компанію Green Express до керівника проекту Канадська селекція - Ігора Сімінського.

моб.: +38 095 275-3016

е-mail: siminsky@greenexpress.com.ua

З повагою, Колектив компанії Green Express!

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наші
менеджери в регіонах

Центр
Захід
Схід
Південь