тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22
Green Express Green Express Green Express Green Express Green Express

Корпоративна відповідальність

Компанія Green Express завжди турбувалася про якість своєї продукції.

Препарати компанії вже багато років є одними з найкращих засобів захисту рослин на ринку України.

Ми досягли даного результату завдяки наполегливій праці та дотриманню високих стандартів якості нашої продукції. З самого початку існування, компанія Green Express прагнула надавати своїм клієнтам якісні та ефективні засоби захисту рослин, не забуваючи при цьому про можливий вплив на навколишнє середовище.

Саме тому, вся наша продукція проходить чіткий контроль якості, який здійснює світовий лідер в сфері інспекційних послуг, експертизи, досліджень та сертифікації швейцарська компанія SGS.

Компанія SGS проводить цілу низку лабораторних досліджень спрямованих на отримання високоякісної продукції. Аналіз препаратів відбувається за 17 різним біофізичними показниками.

Наша продукція проходить контроль на на всіх стадіях виробництва, розпочинаючи виготовленням продукту та закінчуючи перевіркою вантажу перед відправленням.

Ми єдина в Україні компанія, яка проводить контроль кожної виробленої партії по методикам Міжнародного спільного аналітичного об’єднання з пестицидів (СІРАС). Після такого детального аналізу ми впевнені в якості нашої продукції.

Препарати компанії Green Express випускаються в зручних та надійних каністрах, в середині яких міститься спеціальне фтористе покриття, що забезпечує гарантований захист навколишнього середовища.

Саме тому, ми зі всією впевненістю можемо сказати – обираючи нашу продукцію Ви можете бути впевнені в її якості, ефективності та надійності.

Ми пишаємося досягнутим результатом і отриманою довірою від наших клієнтів.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наші
менеджери в регіонах

Центр
Захід
Схід
Південь