тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22
Green Express Green Express Green Express Green Express Green Express

Клієнтська підтримка

Компанія Green Express виробляє ефективні та якісні засоби захисту рослин. Завдяки чому завоювала довіру та визнання наших клієнтів.

З року в рік наші менеджери надають консультаційні послуги при роботі з препаратами компанії.

З метою навчання наших клієнтів в сфері захисту рослин та отримання максимальних врожаїв від своїх посівів наші спеціалісти проводять семінари, тренінги та лекції, на яких вони допомагають обрати оптимальну схему захисту для Вашої культури враховуючи всі кліматичні особливості регіону та інші ключові фактори, які впливають на якість врожаю.

Для клієнтів, які використовують наші препарати, менеджери Green Express проводять контрольні внесення. Метою яких є контроль препарату безпосередньо на полі, забезпечення найкращого результату роботи наших препаратів та мінімізація людського фактору. Процес застосування препарату на полі відображається в спеціальному акті обстеження, який включає в себе широкий перелік факторів, починаючи погодніми умовами та закінчуючи фітосанітарним станом посівів.

Якщо потенційний клієнт має бажання спробувати нашу продукцію в дії, ми пропонуємо йому провести тестові внесення наших препаратів з метою захисту своїх посівів та отримання можливості оцінити всі переваги нашої продукції в дії.

Допомога нашим клієнтам в вирощуванні гарних врожаїв – це одне із головних завдань нашої компанії.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наші
менеджери в регіонах

Центр
Захід
Схід
Південь