тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: дикват, 280 г/л
Препаративна форма: розчинний концентрат (SL)

 

Суховій некст SL, РК - новітній десикант з правильною концентрацією, який вирішує проблеми повільного дозрівання рослин в оптимально короткі терміни.

 

Механізм дії:

Cуховій Некст SL, РК – контактний препарат суцільної дії. При потраплянні на зелені частини рослини уражує фотосинтетичну систему, пошкоджуючи при цьому клітинні мембрани та цитоплазму. Під дією ультрафіолетового випромінювання ефективність препарату зменшується.

Статус реєстрації Культура Норма витрати (л/га) Період обприскування
Реєстрація очікується Соя 1,3-2,0 60% побуріння бобів
Соняшник 1,3-2,0 Побуріння кошиків
Ріпак 1,3-2,0 70% побуріння стручків

Переваги препарату:

  • збирання урожаю можна проводити через 4-7 днів після внесення
  • не змивається дощем вже через 10 хвилин після обробки
  • забезпечує рівномірність та швидкість дозрівання
  • зменшення втрат продукції при збиранні та економія витрат на досушування насіння
  • припиняє розвиток та розповсюдження хвороб
  • аналоги ефективно застосовуються для десикацїі гороху, сорго та інших культур

Рекомендації по використанню:

3астосовувати в період фізіологічної стиглості насіння (вологість 30-50 °С в залежності від культури, яка потребує обробки). Оптимальна температура навколишнього середовища для десикації складає від + 10 до + 20°С. Під дією ультрафіолетового випромінювання ефективність препарату зменшується (перекис водню, на який перетворюється дикват, руйнується). При високій густоті посіву та вологості, норму препарату і робочого розчину збільшують. Наявність на поверхні рослин пилу, сильної роси зменшує ефективність десикації. Обприскування проводити у вечірні чи вранішні години, коли відсутня активна сонячна інсоляція.

Спектр дії:

Цільові об'єкти:Препарат випускається в зручній та надійній каністрі, яка пройшла тестування на міцність щодо тиску та механічного впливу, який виникає в процесі транспортування та зберігання. У середині каністри міститься спеціальне фтористе покриття, що забезпечує гарантований захист навколишнього середовища.

Каністра - 20 л