тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: глюфосинат амонію, 200 г/л
Препаративна форма: РК

 

Суховій Пауер - десикант та контактний гербіцид суцільної дії, який застосовують на багатьох культурах.

 

Механізм дії:

Активність діючої речовини Гром Пауер SL, РК полягає у блокуванні функціонування ферменту глютамінсинтетази. Це спричинює численні порушення метаболізму рослини, зокрема: швидке пригнічення процесу фотосинтезу (впродовж 2–8 годин); порушення мембранних функцій унаслідок накопичення вільного аміаку; зменшення біосинтезу білків за рахунок нестачі постачальників органічного азоту. В процессі цього накопичується вільний аміак до токсичного рівня, що надає так званого «ефекту спалювання».

Статус реєстрації Культура Норма витрати (л/га) Період обприскування
Очікується Соя Десикант - 1,5 65% побуріння бобів
Гербiцид - 2,0 - 2,5 За 7 днів до появи сходів культури
Соняшник Десикант - 1,5 70-80 % побурiння кошикiв
Гербiцид - 2,0 - 2,5 За 7 днів до появи сходів культури

Переваги препарату:

  • - м’яка десикація, яка прискорює надходження поживних речовин у плоди та насіння, що сприяє покращенню якості врожаю (виповненість насіння, підвищення енергії проростання та ін.)
  • - незамінний на насінницьких посівах - контактна дія, що виключає наявність залишків у продукції - наявність прилипача у формуляції - безпечність для користувача та навколишнього середовища
  • - збирання урожаю можна проводити через 10-14 днів після внесення

Рекомендації по використанню:

Обприскування проводити, якщо температура не перевищує +30°С. Опади впливають на ефективність Гром Пауер SL, РК у період перших 6 годин після застосування препарату. Під час застосування Гром Пауер SL, РК проти бур’янів на ранніх стадіях розвитку норму використання можна знизити, але тоді необхідне повторне використання за появи нових бур’янів. Препарат добре змішується з багатьма гербіцидами. Перед приготуванням робочого розчину рекомендується додатково провести тест на сумісність.

Спектр дії:

Цільові об'єкти:каністра - 20л