тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: імідаклоприд, 700 г/кг
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді (WG)

 

Команч WG, ВГ - високоефективний протруйник насіння ріпаку, соняшника, кукурудзи, сої та цукрового буряку системної та контактної дії проти широкого спектру шкідників.

 

Механізм дії:

Команч WG, ВГ – діюча речовина препарату відноситься до хлорнікотинілів нової групи речовин. Вона блокує передачу нервового імпульсу в організмі комах-шкідників, вирізняючись новим механізмом дії, який виключає виникнення стійкості у шкідників. Оброблене насіння знаходиться під повним інсектицидним захистом від усіх найбільш небезпечних шкідників. Діюча речовина поглинається через коріння й рівномірно розповсюджується по рослині, завдяки чому досягається тривалий захист проти сисних та гризучих комах-шкідників при невеликій нормі витрати препарату

Культура Статус реєстрації Норма витрати (кг/1 т насіння) Період обприскування
Соняшник Зареєстровано 10,5 Допосівна обробка насіння
Соя 7
Ріпак 5
Кукурудза 28
Пшениця озима 0,5
Цукровий буряк 60
(128,6 г на 100 тис.насінин)

Переваги препарату:

  • забезпечує гарантований захист культури від шкідників в найбільш вразливій фазі в період появи сходів до формування декількох справжніх листочків
  • новий механізм дії препарату виключає виникнення резистентності у комах
  • відсутній негативний вплив на схожість насіння
  • новітня технологія виробництва гранул дозволяє досягти максимальної розчинності препарату
  • високоефективний протруйник насіння системної дії проти широкого спектру шкідників

Рекомендації по використанню:

Посівний матеріал повинен бути очищений від пилу та домішок, базової вологості. Не використовуйте бите та проросле насіння. Протруєння здійснюють на спеціально відведених машинах. Дотримуйтесь правил безпеки при роботі з пестицидами.

Спектр дії:

Цільові об'єкти:Препарат постачається в картонних бочках й розфасовано в 1 кг алюмінієві пакети, в яких розміщаються екологічні водорозчинні мішечки.

Бочка - 20 x 1 кг