тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: пропіконазол, 250 г/л
Препаративна форма: концентрат емульсії (EC)

 

Балеро ЕС, КЕ - сучасний високоефективний системний фунгіцид захисної та терапевтичної дії. Балеро ЕС, КЕ здійснює повний захист зернових від найбільш шкодочинних хвороб (бура, стеблова та жовта іржа, борошниста роса, плямистості).

 

Механізм дії:

Балеро ЕС, КЕ - фунгіцид системної дії, діюча речовина якого поглинається частинами рослини та переноситься від коріння до верхівок. 3упиняє розвиток хвороби та пригнічує спороутворення. Фунrіцидна дія грунтується на інгібуванні біосинтезу ергостерину у збудника. 3авдяки використанню препарату у рослин покращується інтенсивність фотосинтезу листової поверхні.

Культура Статус реєстрації Норма витрати (л/га) Період обприскування
Ячмінь Зареєстровано 0,5 Вегетація
Пшениця 0,5

Переваги препарату:

  • широкий спектр фунгіцидної дії
  • забезпечує збільшення врожайності до 30-40% за рахунок збереження фотосинтезуючої поверхні листка рослини
  • тривала захисна дія (3-5 тижнів)
  • не фітотоксичний при застосуванні у рекомендованих дозах
  • сумісний з багатьма препаратами

Рекомендації по використанню:

Оптимальна температура для обприскування в+15 — +22С. 3астосовуйте на ранніх стадіях розвитку хвороби. Проводити обробіток в суху безвітряну погоду, швидкість вітру не повинна перевищувати 4 м/с. Опади, які випали через 1 годину, на ефективність препарату не впливають. Для зернових необхідне 2—х кратне внесення: 1—фаза вихід в трубку — флаговий лист; 2— фаза колосіння. Сумісний з багатьма препаратами, але в кожному випадку потрібно перевіряти на сумісність.

Спектр дії:

Цільові об'єкти:Препарат випускається в зручній та надійній каністрі, яка пройшла тестування на міцність щодо тиску та механічного впливу, який виникав в процесі транспортування та зберігання. Усередині каністри міститься спеціальне фтористе покриття, що забезпечує гарантований захист навколишнього середовища.

Каністра - 10 л