тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: флуметсулам, 800 г/кг
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

 

Флейм WG, ВГ -  селективний системний гербіцид проти широкого спектру широколистих бур’янів на сої з вираженою грунтовою дією.

 

Механізм дії:

Флейм WG  порушує азотний обмін та синтез білка, внаслідок чого проростки бур’янів гинуть. Фітотоксичний вплив на бур’яни виявляється в тому випадку, якщо гербіцидний екран наявний від початку проростання.

Статус реєстрації
Культура Норма витрати (кг/га) Період обприскування
Зареєстровано Соя 0,018-0,026 Обприскування у фазі 1-2 справжніх листків культури  

Переваги препарату:

  • повністю знищує пасльон чорний та падалицю соняшникову
  • низька норма внесення
  • м'яка дія на культуру
  • відсутність резистентності у бур'янів

Рекомендації по використанню:

Не змішувати з фосфорорганічними інсектицидами та не вносити їх на протязі 14 днів до чи після внесення Флейм WG, ВГ. Оптимальна температура для внесення складає +15 - +25°С. При похолоданні чи різкому перепаді температур препарат застосовувати не потрібно. Не проводьте обробку, якщо культура мокра від дощу чи роси, дочекайтесь рекомендованих умов. Обов’язково додавайте в робочий розчин ПАР Ескорт з розрахунку 0,1 л/100 л робочого розчину. Норма виливу робочого розчину повинна складати - 100-300 л/га, але не менше як 50 л/га. Пересів посівів, які загинули з будь-яких причин можна проводити тільки соєю чи кукурудзою. Уникайте знесення робочого розчину на сусідні поля.

Спектр дії:

Цільові об'єкти:Препарат випускається в зручній та надійній банці, яка пройшла тестування на міцність щодо тиску та механічного впливу, який виникає в процесі транспортування та зберігання. В комплекті з банкою поставляється мірна кришка, що є дуже зручним у використанні.

банка - 500 грам