тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: імідаклоприд, 200 г/л
Препаративна форма: розчинний концентрат (SL)

 

Альфазол SL, РК. - сучасний високоефективний малотоксичний інсектицид системної дії проти широкого спектру шкідників з тривалою захисною дією (20-25 діб).

 

Механізм дії:

Діюча речовина Альфазол, РК відноситься до нової групи діючих речовин хлоронікотинілів. Вона блокує передачу нервового імпульсу в організмі комах – шкідників і при цьому відрізняється від звичайних препаратів новим механізмом дії, який виключає виникнення стійкості у шкідників.

Культура Статус реєстрації Норма витрати (л/га) Період обприскування
Картопля Зареєстровано 0,2 – 0,25 Вегетація
Яблуня
Соя
Ріпак
Пшениця 0,25
Цукровий буряк 0,2-0,3

Переваги препарату:

  • системний препарат групи неонікотіноїдів, азотовмісних органічних сполук, які по своїй суті не є активною отрутою, і лише в організмі певних видів комах він стає токсичним
  • застосовується для боротьби зі шкодочинними комахами, які стійкі до піретроїдів та ФОС
  • проникає в рослину й діє на комах протягом 20-25 діб після обробки
  • швидко розпадається й виводиться з рослини
  • стійкий до змиву опадами та дії сонячного проміння, ефективний при високих температурах повітря
  • найбільш економічно вигідна вартість обробки 1 га серед системних інсектицидів.
  • аналоги зареєстровані проти комплексу сисних шкідників на таких культурах як томати, огірки, слива, виноград, хміль.

Рекомендації по використанню:

Не проводити обприскування під час цвітіння так, як препарат токсичний для бджіл. Оптимальна температура для внесення складає від + 12 до + 2500. Обробку препаратом проводити при досягненні економічного порогу шкодочинності. Обприскування проводити в суху безвітряну погоду. Для розширення спектру дії рекомендується бакова суміш з препаратом Каратель ЕС, КЕ .

Спектр дії:

Цільові об'єкти:

Картопля - колорадський жук; Яблуня - плодожерки, листовійки, попелиці; Соя - акацієва вогнівка, трипси; Ріпак - ріпаковий квіткоїд, попелиці, хрестоцвітна блішка, прихованохоботник; Пшениця - клоп шкідлива черепашка, п'явиці, злакові попелиці, трипси;
Цукровий буряк - звичайник буряковий довгоносик, сірий буряковий довгоносик, чорний буряковий довгоносик, блішки, щитоноски, піщаний мідляк, листкова бурякова попелиця.

Препарат випускається в зручній та надійній тарі, яка пройшла тестування на міцність щодо тиску та механічного впливу, який виникає в процесі транспортування та зберігання. У середині тари міститься спеціальне фтористе покриття, що забезпечує гарантований захист навколишнього середовища.

Каністра - 5 л