тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: новалурон, 100 г/л
Препаративна форма: концентрат емульсії (EC)

 

Нарвал ЕС, КЕ - Нарвал ЕС, КЕ – новітній інсектицид, який здійснює повний контроль комах роду лускокрилих (Lepidoptera), твердокрилих (Coleoptera), рівнокрилих (Homoptera) та двокрилих (Diptera).

 

Механізм дії:

Нарвал ЕС, КЕ– новітній інсектицид, який діє на процес утворення хітину, що унеможливлює перехід личинки з однієї стадії в іншу. Інсектицид контактно-шлункової дії. Препарат не діє на дорослих комах та яйця, але при контакті з відкладеними яйцями, личинки після відродження гинуть. Нарвал ЕС,  знижує плодовитість самиць.

 

Культура Норма витрати (л/га)   Період обприскування
Кукурудза, соя, картопля 0,25-0,3 Вегетація

Переваги препарату:

  • унікальний механізм дії, який виключає резистентність шкідників
  • личинки з оброблених яєць гинуть відразу після відродження
  • діє як на листогризучих так і сисних шкідників
  • безпечний для ентомофагів
  • період захисної дії триває до 30 днів
  • подовжена дія, яка не залежить від високих температур

Рекомендації по використанню:

Сумісний з більшістю гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів та добрив, однак в кожному випадку рекомендується перевірка на сумісність. Не змішувати з мінеральними оліями. Для досягнення максимального результату обприскування проводьте завчасно. Використовуйте феромонні пастки, що дозволить вам розуміти видовий склад шкідників, які присутні на полі та вчасно реагувати на їх появу. Для протидії резистентності та посилення ,,нокаут-ефекту” рекомендується використовувати в баковій суміші з препаратом Каратель ЕС. Завдяки полімерним складовим препарату добре утримується на листовій поверхні. Після висихання робочого розчину не змивається опадами, що гарантує довготривалий захисний ефект.

Спектр дії:

Цільові об'єкти:

Кукурудза – стебловий кукурудзяний метелик, бавовникова совка, попелиці.

Соя – чортополохівка, попелиця, акацієва вогнівка, трипси, бульбочковий довгоносик, клопи, білан ріпаковий.

Картопля – колорадський жук, попелиці.Препарат випускається в зручній та надійній каністрі, яка пройшла тестування на міцність щодо тиску та механічного впливу, який виникав в процесі транспортування та зберігання. Усередині каністри міститься спеціальне фтористе покриття, що забезпечує гарантований захист навколишнього середовища.

каністра - 5 л