тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: гекситіазокс, 100 г/л
Препаративна форма: концентрат емульсії (КЕ)

 

Префект ЕС, КЕ - Префект ЕС, КЕ - ефективний акарицид для боротьби з павутинним кліщем на посівах сої.

 

Механізм дії:

Префект - контактний акарицид з вираженою кишковою дією. Володіє трансламінарною дією: проникає в тканину рослин по міжклітинних проміжках. Дія препарату  спрямована яйця, личинки та німфи павутинного кліща, які гинуть після обприскування. На дорослих особин не впливає, але стерилізує самок, які відкладають нежиттєздатні яйця. Імаго гинуть природною смертю через 7-10 днів.

Культура Статус реєстрації Норма витрати
        (л/га)
        Період 
обприскування
Соя зареєстровано        0,3-0,6     Вегетація

Переваги препарату:

  • довготривалий акарицидний ефект (до 50 днів)
  • безпечний для корисної ентомофауни
  • зручна у використанні препаративна форма
  • виражена овіцидна дія

Рекомендації по використанню:

Обприскування краще всього проводити до появи першої генерації кліщів. Візуальну дію препарату можна спостерігати через 10 днів після застосування. Рекомендовано використовувати в баковій суміші з інсектицидами, які мають акарицидну дію: Каратель ЕС, КЕ, чи Драгун ЕС, КЕ. Ці бакові суміші знищать імаго кліща та шкідників, які шкодять на час застосування. Сумісний з більшістю гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів та добрив, однак в кожному випадку рекомендується перевірка на сумісність. Для досягнення високої ефективності потрібно якісно обробити поверхню рослин робочим розчином.

Спектр дії:

Цільові об'єкти:

Соя - павутинний кліщ.Препарат випускається в зручній та надійній каністрі, яка пройшла тестування на міцність щодо тиску та механічного впливу, який виникає в процесі транспортування та зберігання. Усередині каністри міститься спеціальне фтористе покриття, що забезпечує гарантований захист навколишнього середовища.

Каністра - 5 л