тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: флубендiамiд,
Препаративна форма: KC капсульна суспензія

 

Маркус -

  • Маркус СS, КС - сучасний ларвiцид з контактно-кишковою дією проти личинок лускокрилих на посівах кукурудзи.

 

Механізм дії:

Діюча речовина препарату Маркус СS, КС перезбуджує ріанодинові рецептори шкідника, що унеможливлює нормальне пересування і живлення, призводячи до їхньої загибелі. Флубендіамід перешкоджає «замиканню» рецептора, внаслідок чого кальцій вивільняється без обмежень. Внаслідок цього личинки після обробки інсектицидом Маркус СS, КСвтрачають рухливість і припиняють живлення, що призводить до подальшого параліча і загибелі.

Статус реєстрації Культура Норма витрати (л/га) Період обприскування
Зареєстровано Кукурудза* 0,25 - 0,35 Вегетація
  • *авіаційне внесення

Переваги препарату:

Рекомендації по використанню:

Обприскування проводити в суху безвітряну погоду. Оптимальна температура для внесення від +15 до +35 °C. Не допускайте потрапляння препарату на воднi об'єкти та прилеглi до них ділянки.

Спектр дії:

Цільові об'єкти:

Кукурудза - кукурудзяна совка, бавовняна совка, совка-гамма, лучний метелик, мала кукурудзяна совка, стебловий метелик.Препарат випускається в зручній та надійній каністрі, яка пройшла тестування на міцність щодо тиску та механічного впливу, який виникав в процесі транспортування та зберігання. Усередині каністри міститься спеціальне фтористе покриття, що забезпечує гарантований захист навколишнього середовища.

каністра - 5 л