тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Серія навчальних семінарів "Новий курс: Технології вирощування" від Green Express

14/02/2014

З початку лютого стартує цикл семінарів "Новий курс: Технології вирощування" від компанії Green Express.

Дані семінари проводяться з метою навчання наших клієнтів, збільшення багажу їх знань в сфері вирощування тазахисту власних посівів кукурудзи, соняшнику та сої, використання правильних засобів захисту рослин в певні періоди росту культури.

Відкрив даний цикл семінар, який проходив 5.02.2014 на ПрАТ НВФ "Урожай" Відділення "Миронівський Хлібопродукт", що знаходиться в с. Кірове, Корсунь-Шевченківського р-ну, Черкаської обл.

Загальна кількість слухачів нараховувала 65 чоловік. Презентація тривала понад 3 години. Велика кількість питаньбула піднята на обговорення. До найбільш широко обговорюваних можна віднести наступні: тонкощі застосування різних засобів захисту рослин, необхідність застосування інсетицидних та фунгіцидних протруйників та багато інших.

Увазі слухачів також були представлені нові продукти компанії Green Express.

Наступним в черзі був семінар, що проходив 10.02.2014 в ТОВ СП "Нібулон" м. Миколаїв.

Південні регіони України враховуючи їх грунтово-кліматичні умови розпочинають підготовку до посіву раніше ніж в інших областях. Саме тому працівники сільськогосподарського сектору вже в даний момент планують свою подальшу посівну роботу.
Особлива увага приділяється посіву ранніх ярих зернових культур, таких як: курудза та соняшник оскільки саме ці культури вже досить довгий час широко культувуються на півдні України. Питання про засоби захисту даних культур від різноманітних шкідників та хвороб й було темою семінару.

Компанія Green Express увазі слухачів представила свої оновлені системи захисту для цих культур, також велике зацікавлення викликали нові препарати компанії Green Express.

При бажанні ви можете детальніше ознайомитися з нашими новинками в Розділі "Новини сайту" Green Поради №4.

Серія навчальних семінарів