тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Акція від Грін Експрес

26/10/2015

Шановні Партнери!

Компанія Green Express вже багато років працює на агро-ринку України, забезпечуюючи сільгоспвиробників якісними та ефективними засобами захисту рослин. Ми виражаємо всім залученим в агробізнес свою повагу та вдячність за нелегку працю, завдяки Вам  та  Вашим досягненням Україна стала помітним гравцем на світовому ринку агропродукці!

Щороку компанія Green Express для своїх покупців пропонує привабливі умови закупівлі засобів захисту рослин. Наші умови в період акції дадуть Вам змогу суттєво скоротити загальні витрати на захист та бути впевниними в наявності потрібної Вам продукції.  

Препарати компанії відрізняються високою якістю та повністю  відповідають світовим стандартам.  Наші препарати проходять чіткий контроль на всіх стадіях виробництва продукції, який здійснює швейцарська компанія SGS, що працює у сфері інспекційних послуг, експертизи, досліджень та сертифікації. Ми контролюємо кожну вироблену партію продукції  відповідно рекомендаціям і згідно методикам CIPAC, що також є унікальним для України стандартом.

Післяпродажне обслуговування здійснюють високопрофесійні менеджери компанії, які проводять контрольне внесення, супровід і консультаційну підтримку Ваших посіві протягом всього періоду вегетації.

Акція розпочинається 1 листопада і триватиме до 30 грудня, після чого ціни на продукцію збільшаться. Для участі в акції і можливості купувати продукцію Грін Експрес за спеціальними цінами потрібно зв'язатися з нашими регіональними менеджерами або зателефонувати в центральний офіс компанії. До закінчення акції, для отримання спеціальних цін однією з необхідних умов є заключення договору.

З приводу будь-яких питань телефонуйте в центральний офіс (044)494-29-20/21 або до регіональних менеджерів. 

Інформація про менеджерів вказана на сайті компанії www.greenexpress.com.ua у розділі "Контакти"

Акція від Грін Експрес