тел./факс: +380 44 494 29 20 | 21 | 22

Діюча речовина: ріпаково-метиловий ефір, 810 г/л
Препаративна форма:

 

Ескорт Оіл - сучасний ефективний прилипач на основі натуральної рослинної олії для покращення дії фунгіцидів та гербіцидів.

 

Механізм дії:

Підвищує ефективність змочування наземних частин цільових рослин за рахунок зменшення поверхневого натягу молекул води. Збільшує проникнення діючої речовини в рослину, чим значно покращує фунгіцидний ефект.

Норма витрати Період обприскування
0,4 л/100 л робочого розчину Вегетація

Переваги препарату:

  • діюча речовина на натуральній рослинній основі
  • відсутня фітотоксичність
  • забезпечує ефективне змочення та швидке проникнення діючої речовини

Рекомендації по використанню:

Робочий розчин готують на відведених для цього майданчиках в ємності обприскувача. Спочатку 1/3 об`єму заповнюють водою, додають норму препарату та ретельно перемішують. Не припиняючи перемішувати, додають Ескорт Оіл та інші 2/3 води. Робочий розчин використовують протягом 4 годин з моменту приготування. Не допускати передозування та порушення вимог інструкції по використанню.

Спектр дії:

Цільові об'єкти:Препарат випускається в зручній та надійній каністрі,яка пройшла тестування на міцність щодо тиску та механічного впливу,що виникає в процесі транспортування та зберігання. Всередині каністри міститься спеціальне фтористе покриття, що забезпечує гарантований захист навколишнього середовища.         

каністра - 20 л